Ukrainian Creative Week 2017

Дата Мероприятия: 8 Ноябрья 2017
Локация: АртПРИЧАЛ
Клиент: Ukrainian Creative Week
Категория: Показы

Другий Ukrainian Creative Week с успіхом та аншлагом пройшов у серці історичного Києва на локації Арт Причал. Подія об’єднує в собі три провідні національні конкурси (Ukrainian Design: The Very Best Of 2017, ADC*UA Awards 2017 та Kakadu Awards 2017), аби сприяти розвитку рекламно-комунікаційного ринку України та нагородити його найгідніших представників.

Ukrainian Creative Week – це унікальна платформа, створена для розвитку напрямку креативу та дизайну в Україні. Даний тиждень є своєрідним щорічним звітом українських креаторів, дизайнерів, художників та інших представників рекламно-комунікаційної індустрії, який підводить творчі підсумки і визначає найдостойніших.
Тиждень креативності відкритий для великого кола осіб: графічних і промислових дизайнерів, фахівців телевізійного та digital ринків, архітекторів і представників рекламних агентств, а також всіх, чия діяльність пов’язана з творчістю, дизайном і рекламою.

Тиждень креативності включає в себе семінарську програму, де практики діляться власним досвідом та розкривають секрети успіху, виставку робіт-переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 та церемонію нагородження одразу трьох конкурсів: ADC*UA Awards 2017, Kakadu Awards 2017 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2017.